Moi Drodzy,
W dniach od 22/03 do 24/03 w godzinach od 13:00 do 13:30 w naszej szkole odbędą się rekolekcje wielkopostne online dla klas 4 – 8.
Zapraszam wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.
W poniedziałek (22.03.2021 r) prześlę do wszystkich link na librusie , który umożliwi udział w spotkaniu.
W razie pytań proszę pisać.
Pozdrawiamy
s. Magdalena Fiszer , ks. Maciej Świątek