Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo dziś (tj. 24.05.2021 r) odbędą się pierwsze organizacyjne zajęcia dodatkowe z akwarystyki. Wszyscy uczniowie Klas 4 – 8 przypisani zostali do zespołu na platformie Microsoft Teams o nazwie ” Klasy 4 – 8 SP8″ i w kalendarzu tego zespołu została zapisana lekcja organizacyjna Zajęć dodatkowych Akwarystyki o godzinie 18.00 – 18.45. Uczniowie jeżeli chcą mogą również przyjść na zajęcia stacjonarnie do szkoły. Kolejne zajęcia będą odbywać się stacjonarnie w szkole.